• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brzyskorzystwi

nie przez to co ma,

nie przez to kim jest,

lecz przez to

czym dzieli się z innymi.

Wiadomości

• II miejsce na etapie na wojewódzkim w XXXI Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym ,,Poznajemy Ojcowiznę’’

W ramach edukacji regionalnej uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym ,,Poznajemy Ojcowiznę’’ Uroczyste ogłoszenie wyników tego konkursu na etapie wojewódzkim - Edycja 2023/2024 odbyło się 12.kwietnia 2024r. we Włocławku. Uczniowie klasy 6 - Patrycja Wiśniewska i Oliwier Domagała (op. J.Szałacińska) zdobyli II miejsce w województwie za pracę ,,Bracia ze Żnina’’ Celem pracy było uświadomienie jak ważną rolę odgrywali i odgrywają nasi żninianie w Polsce. GRATULUJEMY!!!

• Dyrekcja Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brzyskorzystwi zaprasza na wywiadówkę dnia 22.04.2024r.o godz. 17:00.

• Patrycja Wiśniewska i Oliwier Domagała laureatami Ogólnopolskiego Młodzieżowego Konkursu Krajoznawczego ,,Poznajemy Ojcowiznę’’ 2024

Dnia 27.03.2024r. w siedzibie Pałuckiego Oddziału PTTK w Żninie odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie XXVII etapu oddziałowego konkursu ,,Poznajemy Ojcowiznę’’. Praca Patrycji Wiśniewskiej i Oliwiera Domagały(kl.VI) zakwalifikowała się na etap wojewódzki. Uczniowie napisali pracę pt. ,,Bracia ze Żnina’’, w której przedstawiają życie i działalność naukową braci ze Żnina – Jana i Jędrzeja Śniadeckich. Celem pracy jest uświadomienie jak ważną rolę odgrywali i odgrywają Śniadeccy w Polsce, są wśród nas np. w szkole.

• Szanowni Państwo !

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brzyskorzystwi

Dążąc do zdobycia dodatkowych środków finansowych na działalność statutową szkoły, nasza placówka prosi Państwa o przekazanie za pośrednictwem Toruńskiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole KRS:0000121592 - kwot wartości 1,5% od Państwa podatku dochodowego.

Prosimy o zainteresowanie Państwa, przyjaciół i znajomych oraz poinformowanie ich, że

mogą tą drogą wspomóc szkołę i jej uczniów.

• 16 marca odbył się ostatni zimowy turniej piłkarski na gasawskiej hali. Grały drużyny z Januszkowa, Szczepanowa, dwie drużyny ze Żnina i nasza drużyna szkolna. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i torbę słodyczy.

• 7 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły :

Mateusz Brej, Zofia Goclik i Julia Łybek brali udział w XV Konkursie Gwary Pałuckiej "OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA". Organizatorem konkursu była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin pod honorowym patronatem Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Uczniowie recytowali wiersze w gwarze pałuckiej.

Pierwsze miejsce uzyskała Julia Łybek i Zofia Goclik za recytację wiersza " Zocha Samocha". Uczennice dostały również nagrodę specjalną z rąk Pani Beaty Czaczyk - dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Dnia 13 marca 2024r. przyjeżdża do naszej szkoły fotograf. Od godziny 7:45 będą wykonywane zdjęcia klasowe.

• Dzień dobry.
    Informuję, że w dniach 25.03.2024 – 27.03.2024 w godzinach od 9:00 do 10:00 będą odbywać się rekolekcje. W tych dniach pozostałe lekcje będą trwały do godziny 13.00.

Poniedziałek – Różaniec 25.03.2024
    Wtorek – Droga Krzyżowa 26.03.2024
    Środa – Msza Święta – Koronka do Miłosierdzia Bożego 27.03.2024

Dojazd do szkoły

Drodzy Rodzice,

uprzejmie informujemy, że wszyscy uczniowie dojeżdżający autobusem muszą posiadać ważne legitymacje szkolne, które wraz z biletem miesięcznym stanowią podstawę do przejazdu.

Bilet miesięczny wraz z legitymacją należy mieć zawsze przy sobie i okazywać w razie kontroli osobom do tego upoważnionym.

Legitymację można nabyć w sekretariacie szkoły z uprzednio posiadanym zdjęciem legitymacyjnym.

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU

Sobiejuchy                  7:10     13:20    14:22     15:22