Nauka i zabawa z indywidualizacją

Nauka i zabawa z indywidualizacją

W szkole realizowany jest projekt „Nauka  i zabawa z indywidualizacją”.

W ramach projektu odbywają się zajęcia:

1. Zajęcia socjoterapeutyczne i psychoedukacyjne dla dzieci z zaburzeniami komunikacji społecznej – prowadzący mgr Anna Proch.

1. Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych – artystycznie – prowadzący  mgr Ewa Różańska i mgr Marzena Wilgórska.

1. Gimnastyka korekcyjna dla dzieci z wadami postawy – prowadzący mgr Łukasz Cieśla.

1. Zajęcia logopedyczne dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy – prowadzący mgr Magdalena Lewandowska.

1. Zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych – języki obce – prowadzący – mgr Tomasz Karaszewski.

1. Zajęcia dla dzieci ze specjalnymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w  tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji – prowadzący mgr Hanna Goclik.

• Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Brzyskorzystwi
    Brzyskorzystew 61